16 listopada w kościele Matki Bożej w Raciborzu Przecinek dał koncert z okazji dziewiątych urodzin zespołu. Zespół muzyczny Przecinek powstał w październiku 1998. Okazją do założenia grupy była chęć udziału grupy młodych ludzi w VII Raciborskim Przeglądzie Piosenki Religijnej „Spotkałem Pana”. Niektórzy z tych tworzących pierwszy skład byli wtedy uczniami ostatnich klas szkoły podstawowej. Dzisiaj to studenci i absolwenci szkół wyższych. Wyjechali na studia do odległych zakątków kraju, ale na hasło koncert ściągają do Raciborza. Inni założyli rodziny, ale ciągle pełni zapału i chęci wyśpiewania swych uczuć do Boga zbierają się i ćwiczą, by przygotować kolejny występ.
16 listopada w kościele Matki Bożej w Raciborzu Przecinek: Monika Fita – śpiew, Monika Dulian, Anna Pisarczyk, Katarzyna Morgaś – śpiew, Katarzyna Kwiotek – skrzypce, Zuzanna Zippel – flety, Piotr Pisarczyk – instrumenty klawiszowe, Grzegrz Procajło – gitary, Jakub Michalak – gitara basowa, Czarek Promis – perkusja, Michał Fita – instrumenty perkusyjne. dał koncert z okazji dziewiątych urodzin zespołu.
/BSp/

Zobacz zdjęcia ks. Adama Rogalskiego na stronie Duszpasterstwa Młodzieży.





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)


![Medale im. Księdza Stefana Pieczki dla ludzi z życiem bez skazy [ZDJĘCIA] Medale im. Księdza Stefana Pieczki dla ludzi z życiem bez skazy](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/12/Medale_Pieczki_dsc_4968-1-1-218x150c.jpg)
![Ogólnopolskie Obchody Zielonych Świąt w Raciborzu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/zielone_swiatki25-218x150c.jpg)






