Konkurs szopek

MDK zaprasza uczniów wszystkich typów szkół oraz placówek oświatowo – wychowawczych powiatu raciborskiego do udziału w konkursie plastycznym „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.Konkurs organizowany w ramach projektu „Być Raciborkiem – symbolika w wychowaniu poprzez sztukę”ma formę prezentacji dokonań artystycznych uczniów szkół i placówek oświatowo – wychowawczych powiatu raciborskiego.

Zakłada: pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie motywacji do wyrażania się poprzez formy plastyczne, pielęgnowanie tradycji wielopokoleniowej za pomocą wspólnego przygotowania i uczestniczenia w obrzędach Świąt Bożego Narodzenia, wyszukiwanie uzdolnionych dzieci i młodzieży oraz rozwój ich zdolności.

Szopki w formie przestrzennej, rzeźby, instalacje, płaskorzeźby o wymiarach do 1 m kwadratowego należy przesłać do 7 grudnia na adres Młodzieżowego Dom Kultury
w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 12.
Podsumowanie konkursu nastąpi dnia 13 grudnia 2007 r. podczas jasełek, które odbędą się
w siedzibie placówki.


Dodatkowych informacji nt. konkursu udzielają pani Agnieszka Chmielecka oraz Martyna Rejner pod numerem telefonu 032 415 23 28 (codziennie od poniedziałku do piątku po godzinie 15.00).
Konkurs.

/BSp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here