III liga siatkówki kobiet. Zapowiada się ostra walka o ligowe punkty

Kolejne dwa trudne mecze w III lidze czekają młode siatkarki z GS UKS Krzanowice.

Najpierw w sobotę 24 listopada zagrają mecz wyjazdowy z KU AZS UŚ Katowice, a później w niedzielę "u siebie" podejmą próbę rewanżu na siatkarkach STS Victoria Lubliniec. Niedzielny mecz na sali w Zespole Szkół w Krzanowicach rozpocznie się o godz. 17.00W pierwszym meczu obu drużyn, w październiku siatkarki UKS Krzanowice grając na wyjeździe w Lublińcu uległy 0:3 (19:25,23:25,18:25), ale bez problemu pokonały "u siebie" drużynę Klubu Uczelnianego AZS Uniwerstytet Śląski 3:0 (w setach 27:25, 25:21, 25:22). Jeżeli uda się powtórzyć wynik z Katowic, to przy przy porażce Sosnowca z Lublińcem do niedzielnego spotkania siatkarki z Krzanowic przystąpią z takim samym dorobkiem punktowym co Sosnowiec.W swoim ostatnim ligowym spotkaniu drużyna GS UKS Krzanowice gładko pokonała UKS Net SKOK Skarbiec Piekary Śl. 3:0 (w setach 25:16, 25:22, 25,12). Pozostaje mieć nadzieję, że chwile słabszej dyspozycji dziewczęta mają już za sobą i z Katowic przywiozą kolejne 3 pkt, a w niedzielę w Krzanowicach w meczu "na szczycie" dzielnie powalczą z drużyną wicelidera.


Po XIII kolejkach w III ligowej tabeli na pierwszym miejscu PLKS II Pszczyna z dorobkiem 31 pkt, II miejsce STS Victoria Lubliniec 29 pkt, III miejsce SMS PZPS III Sosnowiec 26 pkt, na IV miejscu sobotni przeciwnik krzanowickiej drużyny KU AZS UŚ Katowice również 26 pkt.
Drużyna benianminka GS UKS Krzanowice po 13 rozegranych spotkaniach jest na V miejscu z dorobkiem 23 pkt. i stosunkiem setów 25:18, pozostawiając za sobą Wodzisław, Chorzów, Mysłowice, Kozy, Żywiec, Piekary Śl i Bielsko – Białą.


/Piela/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here