Gwiazdka Serc 2007

Już dziś 14 grudnia o godz. 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury, przy ulicy Chopina 21, po raz VII odbędzie się koncert charytatywny – Gwiazdka Serc!

 W programie przewidziane są występy znanych postaci raciborskiego życia politycznego, kulturalnego, społecznego, które będą śpiewać, tańczyć i recytować. Na scenie nie zabraknie też znanych artystów. Organizatorem jest Raciborska Izba Gospodarcza. Bilety w cenie: 30 i 40 zł można kupić w Raciborskiej Izbie Gospodarczej, ul. Podwale 5/3 w Raciborzu.

- reklama -

 

Każda Gwiazdka Serc jest wielkim wydarzeniem. Kreuje nowe gwiazdy. Z ubiegłorocznej edycji Gwiazdki Serc, która odbyła się pod hasłem „W trzy godziny dookoła świata”, warto przypomnieć między innymi występy: grupy THE HIGHERS z Brzezia, panów Glinki, Ziajki, Kaczmarka, Matuszewskiego, Ostrowicza, Głombika wykonujących taniec szkocki w choreografii Ewy Orłowskiej, pań z Uniwersytetu III Wieku wraz z Piotrem Klimą, Jerzym Wiederą prezentujących układ pt. „Dumka uralska”, Sylwii Nowakowskiej i Janusza Niżborskiego tańczących ognisty czardasz, nauczycielek z Zespołu Szkół Specjalnych wcielających się w gorące tancerki samby.

 

 

 

Poczas imprezy, która prowadziła widza przez kraje i kontynety, można też było usłyszeć spokojne, nostalgiczne ballady, piosenki estradowe. Wystąpił też Kabaret Zgżyd (Piotr Wieder i Franiciszek Machalski) i Lothar Dziwoki, będący niekwestionowaną gwiazdą koncertu.

 

 

 

Na scenie nie zabrakło również prezydenta Raciborza – Mirosława Lenka, który przygotował dla publiczności monolog Mariana Załuckiego „Rozwód po polsku”, jak również starosty raciborskiego Adama Hajduka. Zaś do udziału w Gwiazdce Serc zaprosił prezenter telewizyjny Maciej Orłoś. Honorowy patronat nad Gwiazdką Serc 2006 sporawował wojewoda śląski Tomasz Pietrzykowski.

 

Czytaj więcej w Gwiazdka Serc 2006, Orłoś na Gwiazdce Serc

 

Zobacz fotorelację Gwiazdka Serc – 2006

 

Zobacz, jak bawiła raciborzan w ubiegłym roku podczas Gwiazdki Serc rockowa grupa THE HIGHERS z Brzezia.

 

Szukaj podobnych artykułów AKCJE CHARYTATYWNE

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here