Teatr „Odyseusz” bawi i uczy

22 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl poświęcony problemom uzależnień pt. „Z innej perspektywy”. 22 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl poświęcony problemom uzależnień pt. „Z innej perspektywy”. Tematem spektaklu zaprezentowanego przez teatr „Odyseusz” było – Zagrożenie uzależnieniem od alkoholu w środowisku dzieci i młodzieży oraz wizja sposobu na życie osób uzależnionych. Aktorzy pokazali dzieciom jak rozpoznawać mechanizmy uzależnień oraz konsekwencje płynące z nadużywania alkoholu wykorzystując w tym celu ciekawe metody oraz środki dydaktyczne. Spektakl ten był skierowany do dzieci klas starszych, którzy z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w zabawach teatralnych. Natomiast 19 października klasy I-III uczestniczyły w spektaklu przygotowanym przez ten sam teatr, pt. „Truskawkowe pole” poświęconym uzależnieniom narkotycznym w środowisku dzieci i młodzieży.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here