Marzysz o własnym domu – to dom dla Ciebie

W Brzeziu przy ul. Wygonowej nowe osiedle domów jednorodzinnych na sprzedaż.

Artykuł sponsorowany

- reklama -

 

 

 

Położenie
Teren pod osiedle zlokalizowany jest na obrzeżach Raciborza, w malowniczej dzielnicy Brzezie, oddalonej o zaledwie cztery kilometry od centrum miasta, a tylko 1,5 kilometra od centrum handlowego Auchan. Posiada także bezpośredni dojazd do drogi krajowej nr 49 Rybnik – Racibórz. W okolicy znajdują się kompleksy leśne i tereny rolne. Każdy domek posiada działkę o powierzchni ok. 950 m2, która uzbrojona jest w wodę, gaz, szambo oraz energię elektryczną. W najbliższym czasie planowane jest też podłączenie do kanalizacji miejskiej.

 

 

Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem
Powierzchnia użytkowa – 197 m2
Powierzchnia całkowita – 209 m2
Powierzchnia zabudowy – 156 m2

 

 

 

 

 

Technologia i konstrukcja
Konstrukcja domków jest tradycyjna murowana. Ściany zewnętrzne wykonane z pustaków (30 cm) oraz styropian (10 cm), zaś ściany wewnętrzne z cegły kratówki. Strop jest drewniany, podobnie konstrukcja dachu. Schody – drewniane ażurowe.

Wykończenie
Dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Elewacja wykonana z tynku cienkowarstwowego oraz okładziny cokołów klinkierowej.

 

 

 

Układ funkcjonalny
Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią oraz kuchnią, hol z klatką schodową oraz toaletą, sypialnią, garaż połączony bezpośrednio z wiatrołapem. Na parterze dwie sypialnie, łazienka i hol. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 30m2 nad garażem oraz 30m2 garderoba.

 

Cechy charakterystyczne
Przedstawiona koncepcja obejmuje bryłę budynku, garaż oraz część sypialną. Rozwiązanie zakłada maksymalne zmniejszenie części użytkowej poddasza przy zachowaniu pełnej powierzchni użytkowej parteru. Istnieje możliwość wykorzystania przestrzeni nad sypialnią oraz garażem poprzez zamontowanie stropu.

Wszelkie informacje dotyczące realizacji budowy oraz sprzedaży domów udzielane są pod numerem telefonu: 694 410 886.
AWA Sp. z o.o.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here