II miejsce w konkursie na logo

0

Uczeń naszej szkoły Maciej Machnik po raz kolejny znalazł się w ścisłym finale Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej na logo akcji „Zima w mieście 2008”, tym razem uzyskując w nim II miejsce. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w różnego rodzaju konkursach, w których mogą zaprezentować swoje umiejętności zdobyte na lekcjach informatyki. Tak było i tym razem. Troje uczniów klasy VI wykonało prace, które zakwalifikowały się do finału konkursu. Oprócz pracy Macieja Machnika wyróżniono loga: Patryka Smudy oraz Agnieszki Wyleżoł.
Gratulujemy zwycięzcy konkursu – uczniowi Szkoły Podstawowej nr 1 w Raciborzu, finalistom i laureatom, jednocześnie wszystkim uczniom życząc udanych ferii zimowych.
Poniżej prace: Macieja Machnika, Patryka Smudy, Agnieszki Wyleżoł oraz zdjęcia z wręczenia nagród, które odbyło się w SP 1.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here