Koncert Noworoczny Prezydenta i Starosty

0

W piątkowe popołudnie, 11 stycznia, w RCK odbył się Koncert Noworoczny Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Powiatu Raciborskiego.

Koncert, którego organizatorami byli Prezydent Raciborza Mirosław Lenk i Starosta Raciborski Adam Hajduk, zgromadził w Raciborskim Domu Kultury – podobnie jak w roku ubiegłym – samorządowców i parlamentarzystów ziemi raciborskiej, przedstawicieli lokalnego biznesu, a także innych zaproszonych gości.

- reklama -

 

 

Rozpoczęły go przemówienia gospodarzy. Zarówno wśród słów Mirosław Lenka, jak i Adama Hajduka nia zabrakło życzeń na niniejszy rok. Niech rok 2008 przyniesie dużo dobrego – mówił starosta. Oboje też zwrócili uwagę, na jego szczególność. Jest to rok wyjątkowy, 900 lecie Raciborza – podkreśłał prezydent. Zaznaczyli też, że jest to rok pełen wyzwań i ciężkiej intensywnej pracy.

 

 

Główną atrakcją imprezy był występ kabaretu OT.TO: Wiesław Tupaczewski, Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek, który zaprezentował rozmaite skecze ze swojego repertuaru.

 

 

To właśnie on, istniejący już od 1987 roku, mający za swoje logo żyletkę z wpisaną weń nazwą kabaretu, rozbawił raciborską publiczność do łez. Zaprosił też wszystkich raciborzan na swoją stronę internetową, gdzie można – mówili – spotkać się z nimi w rzeczywistości wirtualnej.

 

 

/KJ/

/fot. Ireneusz Burek/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here