Rozlosowano zaproszenia na Kabaret Moralnego Niepokoju

0

Rozdano podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w konkursie Raciborskiego Portalu Internetowego i Raciborskiego Centrum Kultury.

Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju odbędzie się 29 stycznia 2008 r. o godz. 17.30 w Raciborskim Centrum Kultury.

- reklama -

Kabaret Moralnego Niepokoju zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju, co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego, nie stroni od polityki.
Kabaret Moralnego Niepokoju tworzą aktorzy: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Katarzyna Pakosińska i Rafał Zbieć oraz zespół muzyczny: Bartłomiej Krauz, Maciej Sczyciński i Wojciech Orszulak.

 

Aby wygrać zaproszenie na występ, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: ”Gdzie po raz pierwszy wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju 9 lutego 2008 o godz. 20.00” i w terminie do 24 stycznia 2008r. przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs RCK i RPI – Kabaret Moralnego Niepokoju" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów.

 

Zaproszenia na występ otrzymali:

 

Marek Tymański

Justyna Mostek 

 

Zwycięzcom gratulujemy!

 

/KJ/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here