EURO-SERVICE – nowy salon Fiata w Raciborzu

  Od 29 lutego do 2 marca Dni Otwarte w salonie Fiata – EURO-SERVICE w Raciborzu przy ul. Mikołaja 9, tel. 032/419 02 69.

  Artykuł sponsorowany

  - reklama -

   

  Hitem Dni Otwartych jest nowy Fiat 500, którym będzie można zamówić jazdę próbną. Fiat 500 zadebiutował na polskim rynku pod koniec 2007 roku, kilka miesięcy po wielkim wydarzeniu, jakim była jego światowa premiera w Turynie.

   

   

   

   

  Najciekawsze jest to, że z jednej strony Fiat 500 to mieszanka stylu retro, po części nawiązującego do dawnej „pięćsetki” jaka była bardzo popularna we Włoszech pięćdziesiąt lat temu, a z drugiej Fiat 500 jest wyrafinowanym modelem na najwyższym poziomie technologicznym. Produkowany w Tychach Fiat 500 bardzo szybko zyskał także i teraz popularność, zdobywając m.in. prestiżowy tytuł Car of the Year 2008.

  Oferta Fiata 500 to: dwa silniki benzynowe 1,2 69 KM i 1,4 16v 100 KM oraz silnik diesla 1,3 75 KM Multijet z filtrem cząsteczek stałych DPF w wyposażeniu standardowym, pięcio- i sześciobiegowe skrzynie biegów. 500-kę z silnikiem benzynowym można także dostać z automatyczną skrzynią biegów.

  Bezpieczeństwo podczas jazdy tym autem zapewniają: wzmocniona struktura nadwozia, pasy bezpieczeństwa z napinaczami, systemy ABS, EBD, ASR/MSR i Hill Holder oraz 7 poduszek powietrznych dla bezpieczeństwa wszystkich pasażerów.

  Fiat Bravo – jest to druga generacja tego modelu, która światową premierę miała w 2007 roku na targach w Genewie. Bravo posiada nowy silnik 1,6 Multijet, który będzie miał 105 lub 120 KM.

  Podczas Dni Otwartych w salonie wystawione będą następujące modele Fiata:
  – 500
  – Panda
  – Bravo 1,9 120 KM Multijet
  – Bravo 1,6 105 KM Multijet
  – Linea 1,4 120 KM T-jet
  – Grande Punto 1,4

   

   

   

   

  Na pewno istotną informacją jest również to, że poprzez EURO-SERVICE można zamówić jeden z najnowszych modeli Fiata Croma. W końcu 2007 roku Fiat Croma przeszedł znaczącą modyfikację nadwozia. Celem tych zabiegów było nadanie mu bardziej agresywnego charakteru oraz upodobnienie do pozostałych modeli Nowego Fiata. Fiat Croma ma przestronne wnętrze, wysoki komfort, bezpieczeństwo czynne i bierne na najwyższym poziomie (5 gwiazdek w teście EuroNcap) oraz dynamiczne silniki. Nowością jest odtwarzacz DVD instalowany w podsufitce, dwie pary słuchawek i pilotem.

  To nie koniec niespodzianek podczas tegorocznych Dni Otwartych w salonie Fiata w Raciborzu, odwiedzając salon poznacie Państwo nowe niższe ceny pozostałych modeli, jak również bardzo korzystna ofertę finansową!

  /wgg/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here