
Weź udział w świątecznym konkursie Multikina Rybnik i Raciborskiego Portalu Internetowego. Zobacz repertuar Multikina.
W tym tygodniu Multikino szczególnie poleca film "10,000 B.C".
Aby wygrać podwójne zaproszenie do Multikina Rybnik wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest reżyserem filmu "10,000 B.C." i w terminie do 20 marca przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs Multikina Rybnik i RPI – konkurs świąteczny" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 21 marca.
W wyniku losowania podwójne zaproszenia do Multikina wygrali:
Jan J.
Michał S.
Przemysław M.
Dagmara K.
Rafał G.
Lista filmów, na które obowiązują zaproszenia od 21 do 27 marca:
1. Alwin i wiewiórki
2. Asterix na Olimpiadzie
3. P.S. Kocham Cię
4. Jumper
5. Mgła
6. John rambo
7. 10.000 B.C.
Gratulujemy!
Zapoznaj się z regulaminem konkursów Multikina i RPI.





![„Mapa Marzeń” w raciborskiej bibliotece. Kobiece warsztaty pełne inspiracji [ZDJĘCIA] „Mapa Marzeń” w raciborskiej bibliotece. Kobiece warsztaty pełne inspiracji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-brzezie.jpg)
![Hip-hopowe formacje Skazy najlepsze na turnieju w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)
![Dzień Kobiet z książką. Spotkanie z Danutą Chlupową w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Dzień Kobiet z książką. Spotkanie z Danutą Chlupową w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/danuta-chlupowa.jpg)






![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








![Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu [ZDJĘCIA] Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bieg-tropem-wiliczym-raciborz.jpg)
