Richtung Deutchland

0

Zespół Przecinek rusza zagrać kilka koncertów u naszych zachodnich sąsiadów.

Zespół gościć będzie w parafiach we Frankfurcie nad Menem, Kircheimbolanden i Kaiserslautern.

- reklama -

 

– To nie będą tylko koncerty, każdy koncert poprzedzony będzie eucharystią, do której przygotowaliśmy oprawę muzyczną. Mówi Michał Fita – członek zespołu. Traktujemy ten rok dość szczególnie, i w szczególny sposób chcemy podziękować Panu Bogu za to, że od 10-ciu lat  możemy wspólnie grać i śpiewać na Jego chwałę. Dla mnie samego to bardzo osobista rocznica. Rok 1998 to również czas mojego nawrócenia.

 

Cieszę się jadąc grać w miejscach gdzie jesteśmy naprawdę potrzebni, gdzie popularyzacja wiary nie odbywa się tak naturalną drogą jak u nas – mówi Jakub Michalak, basista zespołu – Ciekawi mnie reakcja tamtejszej społeczności tzn. czy taki obraz aktywności Polaków w kościele będzie ich dziwić.

 

Terminy i miejsca spotkań-koncertów:

 

4.kwietnia, godz. 18.30 Polnische Katholische Gemeinde, Auf dem Mühlberg 14, Frankfurt am Main

 

5.kwietnia, godz. 18.30 Pfarrgemeinden St. Petrus zu Kirchheimbolanden und Mariä Geburt zu Bolanden, Neumayerstraße 5, Kirchheimbolanden

 

6.kwietnia, godz. 9.00, 12.00 i 17.00 Katholisches Pfarramt St. Martin, Spittelstraße 4, 67655 Kaiserslautern

 

Wyjazd Przecinka do Niemiec będzie poprzedzony Koncertem Uwielbienia NIECHAJ ZSTĄPI DUCH TWÓJ w trzecią rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, którego oprawę muzyczną przygotował Przecinek oraz goście.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here