Wygraj bilet do Multikina Rybnik

Weź udział w konkursie Multikina Rybnik i Raciborskiego Portalu Internetowego. Zobacz repertuar Multikina.

W tym tygodniu Multikino szczególnie poleca film "Horton słyszy Ktosia".

- reklama -

 

 

Perypetie Słonia Hortona, który za wszelką cenę chce uchronić mikroskopijną społeczność przed swoimi sąsiadami, którzy nawet nie wierzą w jej istnienie.

 

W pół wieku po opublikowaniu przez Dr. Seussa – amerykańskiego pisarza i rysownika, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Theodor Seuss Geisel – jedna z jego najbardziej popularnych książeczek „Horton słyszy Ktosia!” trafia na ekran za sprawą producentów „Epoki lodowcowej”. Jest to film niezwykły, pierwszy raz bowiem pobudzające wyobraźnię dziełko Seussa, stało się inspiracją do filmu animowanego komputerowo. W filmie, podobnie jak w książce, występuje słoń Horton, który słyszy wołanie o pomoc płynące z odrobiny kurzu. Choć Horton o tym nie wiedział, na tym pyłku mieści się miasto Ktosiowo, zamieszkałe przez mikroskopijnych Ktosiów, którym przewodzi Burmistrz. Wyśmiewany i przeklinany przez sąsiadów, którzy myślą, że postradał zmysły, Horton postanawia ich ocalić, ponieważ „istota pozostaje istotą, niezależnie od tego jak jest mała”.

 

Aby wygrać podwójne zaproszenie do Multikina Rybnik wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest reżyserem filmu "Horton słyszy Ktosia" i w terminie do 24 kwietnia przysłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Konkurs Multikina Rybnik i RPI" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 25 kwietnia.

 

W wyniku losowania podwójne zaproszenia do Multikina wygrali:

 

Monika K.
Krzysztof P.
Teresa B.
Romuald K.
Adriana P.

 

Lista filmów,  na które obowiązują zaproszenia od 25 kwietnia do 1 maja:

 

1. Alwin i wiewiórki
2. Mgła
3. Nieuchwytny
4. Nieodebrane połączenie
5. Doomsday
6. Pora mroku
7. Nie wszystko złoto, co się świeci
8. Skorumpowani
9. Sen Kasandry

 

Gratulujemy!

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursów Multikina i RPI.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here