Przedszkolaki znają swoje miasto

0

Reprezentacja naszego przedszkola wzięła udział w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Wiedzy o Raciborzu.Z wielkim zaangażowaniem reprezentanci naszego przedszkola -Zuzia,Julka i Maciek- wykonywali kolejne konkursowe zadania. Prawidłowo pokolorowali herb Raciborza, ułożyli z puzzli pomnik Stanisława Moniuszki, odnaleźli różnice na obrazkach przedstawiających Raciborzanki w strojach ludowych i prawidłowo odpowiadali na wszystkie wylosowane pytania. Zadania oceniane przez p. Prezydent Ludmiłę Nowacką, p. wizytator Marię Szymanowską oraz p. etnograf Julitę Ćwikłę były przeplatane ludowymi zabawami i tańcami. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here