Bardzo proszę o pomoc !!!

0

Nazywam się Marcin Czajka, mam 26 lat i pochodzę z Zawiercia. W maju 2006 roku zostałem bestialsko wepchnięty pod pociąg przez nieznanych sprawców.

Na skutek wypadku amputowano mi lewą kończynę dolną. Pomimo niepełnosprawności wciąż mam wyznaczone ważne cele w życiu i potrafię uparcie do nich dążyć.

- reklama -

 

Teraz najważniejszym z nich jest pozyskanie środków na protezę, gdyż chciałbym powrócić do pełnego funkcjonowania w społeczeństwie. Uwielbiam aktywny, sportowy tryb życia. Dzięki protezie miałbym szanse wrócić do uprawiania dyscyplin, które wcześniej trenowałem, m.in. tenisa i koszykówki; teraz jest to niemożliwe. Moim marzeniem jest także podjęcie studiów informatycznych i pracy zawodowej w tym kierunku, a tym samym usamodzielnienie się i częściowe odciążenie rodziców od pełnego utrzymywania mnie.

 

Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogliby pomóc mi uzbierać środki na protezę lewej nogi, a tym samym przyczynić się do lepszego i bardziej samodzielnego życia. Koszt nowej protezy wynosi 25.000 PLN, co zdecydowanie przerasta możliwości finansowe moje i rodziny.

 

Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” www.fundacjapomozity.sprint.pl

 

                        
 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273  z dopiskiem: „Proteza dla Marcina Czajki”

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here