Targi pracy dla nauczycieli

0

IV Targi Pracy dla Nauczycieli odbyły się 12 czerwca br. w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu przy ul. Klasztornej 9 w Raciborzu.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

Organizatorami targów są: Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Powiatowy Urząd Pracy.

Targi adresowane są do absolwentów wyższych uczelni (bądź też studentów ostatniego roku), jak również do nauczycieli bezrobotnych lub takich, którzy stracą pracę. Oferty zatrudnienia zaprezentują szkoły i placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
Była to okazja do spotkania się z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, uzyskania informacji o wolnych miejscach pracy w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach oświatowych, a także do poznania możliwości i warunków zatrudnienia w nich.
Celem IV Targów Pracy dla Nauczycieli jest ponadto stworzenie bazy danych o osobach poszukujących pracy w zawodzie nauczyciela. Targi Pracy dla Nauczycieli zorganizowane zostały po raz pierwszy przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu i Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu w czerwcu 2005 r. i od tej pory cieszą się dużym zainteresowaniem nauczycieli poszukujących pracy.
/Starostwo Powiatowe/
Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

 


- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here