Bezpłatny wyjazd szkoleniowy na AGRO Show 2008

0

Tradycyjnie jak w latach ubiegłych Starostwo Powiatowe w Raciborzu organizuje wyjazd szkoleniowy dla rolników powiatu raciborskiego.

Materiał opracowany na zlecenie starostwa

- reklama -

W bieżącym roku będzie to wyjazd na X Jubileuszową Wystawę Rolniczą "AGRO SHOW 2008" – Bednary k/Poznania, która odbędzie się 20 września. Udział jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność), a zgłoszenia będą przyjmowane do 10 września.

 

X Jubileuszowa Wystawa Rolnicza "AGRO SHOW 2008" jest organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu. Jest to pierwsza w kraju wystawa rolnicza, na której ekspozycja sprzętu rolniczego połączona została z praktycznymi pokazami maszyn podczas pracy. Formuła organizowanej od 1999 roku wystawy oraz jej już uznana ranga powoduje, iż impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Wśród uczestników nie zabraknie światowych producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie jak i również polskich firm sektora rolniczego. Wysoką renomę AGRO SHOW potwierdzają liczne krajowe, a nawet światowe premiery produktów prezentowanych przez wystawców.

 

 

 

Tradycyjnie już organizowane będą pokazy polowe. Jest to jedna z głównych atrakcji AGRO SHOW. W programie organizowanych pokazów znajduje się pokaz opryskiwaczy z przejazdem przez tor przeszkód, który ma na celu demonstrację stabilizacji i amortyzacji belki polowej. Zobaczyć będzie można także pokaz maszyn do uprawy i siewu w mulcz i w glebę zaoraną, który ukierunkowany jest na prezentację systemów uprawowo-siewnych poszczególnych firm.

 

Planowany termin wyjazdu to sobota 20 września 2008r. w godzinach wczesnoporannych, powrót tego samego dnia późnym wieczorem. Zgłoszenia chętnych do wyjazdu, którego koszty pokrywa w całości powiat, prosimy składać w Referacie Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Raciborzu w terminie do 10 września – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje w Referacie Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Raciborzu; Racibórz, Pl. Okrzei 4, tel. 032 418 16 23.

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem, komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane

 

/Starostwo Powiatowe/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here