Wystawa prac Agnieszki Chmieleckiej w Starostwie

Do końca września w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu będzie można oglądać wystawę prac Agnieszki Chmieleckiej.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

- reklama -

 

Klienci urzędu mogą zobaczyć m.in. szkice, linoryty oraz grafiki komputerowe. Agnieszka Chmielecka ur. 21 listopada 1971 r. w Kietrzu. W 1999 r. ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, filia w Cieszynie, na Wydziale Pedagogiczno – Artystycznym. Praca dyplomowa z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Delekty. Następnie studia podyplomowe na tej samej uczelni na kierunku – Grafika Komputerowa. Od 1994 r. pracuje w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu na stanowisku nauczyciela plastyki. Jej wychowankowie zdobywają liczne nagrody w konkursach plastycznych na szczeblach regionalnych, krajowych i międzynarodowych. W 2005 r. przeprowadziła międzynarodowe warsztaty plastyczne podczas projektu pt. "Impresje wielkanocne w Polsce, Niemczech i Walii".

 

/Starostwo Powiatowe/ 

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem, komentarze o obraźliwej /i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here