Pokazy StrongMan przyciągnęły tłumy na plac Długosza

0

Dużą frajdę zrobili organizatorzy zapraszając StrongManów, a nie był to jedynie pokaz siły. Młodzież mogła sprawdzić swoją siłę w konkursach.

Organizatorami tego pokazu byli Powiatowa Straż Pożarna, organizator całego Memoriału i MKZ "Unia Racibórz" Fitnes Club. Wokół placu gdzie odbywały się pokazy były tłumy mieszkańców podziwiających tych silnych mężczyzn podnoszących niesamowite ciężary. StrongMan goszczący w Raciborzu to: Tyberiusz Kowalczyk z Legnicy, Irek Kuraś z Lubina i Sławek "Major" Jankowski z Opola.

- reklama -

 

 

Podczas pokazów młodzież mogła się przekonać na co ją stać i czy potrafią dźwigać takie same ciężary jak siłacze. Niektórym się to udawało za co zgromadzona publiczność nagradzała ich gromkimi brawami.

 

 

Nawet panie konkurowały ze sobą trzymając jak najdłużej metalowe krążki ważące 10 kg. Z kolei młodzi chłopcy podnosili yukę (ok.100 kg) obciażoną dodatkowo 2 i 4 dziewczynami. Konkurencja nazywała się "spacer buszmena". Inną konkurencją było podnoszenie  metalowej belki ważącą 80 kg. Na zakończenie młodzież sprawdziła się w podnoszeniu samochodu na podnośniku do martwego ciągu.

 

 

Jak bardzo impreza się podobała można było zobaczyć po pokazie, kiedy to tłumy oblegały siłaczy prosząc ich o autografy i robiąc sobie z nimi zdjęcia.

 

Zobacz stronę http://www.memorial.com.pl/

 

/w/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here