Klub Konesera w BAŁTYKU zastąpi DKF?

1

Od września rusza działalność Klubu Konesera w kinie BAŁTYK. Wieczory Klubu Konesera będą się odbywać co wtorek, o godz. 20:00.

Kino BAŁTYK pragnąc poszerzyć ofertę repertuarową, zaprasza na Wieczory Konesera. Od 9 września co wtorek o godz. 20:00, będą wyświetlane filmy o dużych wartościach artystycznych oraz niepowtarzalnym klimacie i nastroju. Filmy mądre i kontrowersyjne. Filmy, których nie sposób zapomnieć. Pragnąc umożliwić obcowanie za sztuką filmową za niewygórowaną cenę, proponujemy zakup od 20.08.2008, w kasie kina kwartalnej Karty klubu Konesera, w cenie 30 zł – podaje kino BAŁTYK.

- reklama -

 

Posiadacze karty będą mogli przez cały kwartał wykupywać bilety na ok. 12 seansów KLUBU KONESERA w cenie 2 zł /seans. Ponieważ bilety dla osób nie posiadających karty będą w cenie 10 zł/ seans – różnica jest zasadnicza.

 

W inauguracyjny wieczór 9 września 2008 o godz. 20:00 zapraszamy na mały poczęstunek oraz pokaz filmu " Jeszcze dalej niż północ".

 

Zobacz również:  Repertuar Klubu Konesera we wrześniu

 

oprac./ab/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. i to jest DOBRA wiadomosc! polecam kazdemu !niezapomniane przezycia! sa filmy,ktore mozna obejrzec tylko w klubach,i dostep do dakiego repertuaru znow w RACIBORZU !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here