Noc Reklamożerców w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

0
Helios Noc Reklamożerców
Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza do udziału w najnowszej edycji Nocy Reklamożerców!

Kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają do udziału w najnowszej edycji Nocy Reklamożerców! Będzie to szalona noc, pełna szalonych pomysłów dla szalonej publiczności! – zapewniają organizatorzy.

W piątek, 13 kwietnia na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia czekać będzie ponad 400 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata! Obok Festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy.

- reklama -

Głównym tematem najbliższej Nocy Reklamożerców będzie Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki oraz wszystkie kontynenty. Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, niepowtarzalny seans filmowy złożony wyłącznie z reklam. Organizowana jest od prawie 40 lat, w aż 40 krajach. To jedna z najstarszych odbywających się nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce będzie to już 25. edycja!

Odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną vintage blaski reklam sprzed pół wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencję postaci powalczy o lepszy świat, a także o… znacznie lepszą sprzedaż. Przed wejściem na salę każdy z Widzów sieci kin Helios zostanie wyposażony w charakterystyczną trąbkę, dzięki której będzie mógł wyrażać swoje emocje na temat wyświetlanych reklam.

Kino Helios zaprasza wszystkich Widzów na wyjątkowe, nocne seanse: https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/

oprac./A/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here