Konkurs „BHP-P.POŻ” rozstrzygnięty

2 października rozstrzygnięty został konkurs, którego celem było uaktywnienie działań, szczególnie w środowisku wiejskim na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w dziedzinie rolnictwa.

Finał został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe, Państwową Inspekcję Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach i Państwową Straż Pożarną w Raciborzu.

- reklama -

 

W finale, który odbył się w OSP w Rzuchowie, wzięło udział 37 członków młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu gminy Kornowac. Podczas finału mlodzi strażacyrozwiązywali test z zakresu wiedzy o pożarnictwie oraz o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie. Komisja konkursowa podkreśliła, że poziom wiedzy startujących zawodników był  bardzo wysoki i wyrównany.

 

W kategorii indywidualnej najlepsi byli: Marcin Kuśmierz – I miejsce, Żaneta Kuśmierz – II miejsce i Dawid Kuśmierz – III miejsce.

 

Natomiast w kategorii drużynowej pierwsze miejsce zajęła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej Pogrzebień I w następującym składzie: Żaneta Kuśmierz, Marcin Kuśmierz i Dawid Kuśmierz.

 

Drugie miejsce zajęła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Rzuchów w składzie: Rafał Radwan, Marzena Kuźmińska oraz Martyna Kajstra.

 

Trzecie miejsce przyznano Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej z OSP Pogrzebień II, w której skład wchodzą: Martyna Kura, Małgorzata Bajer oraz Malwina Pytlik.

 

/w/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here