Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kina domowego – WYNIKI

3

Codziennie w ramach konkursu prezentowaliśmy 4 pytania od 3 do 7 listopada, rozwiązanie odbyło się 8 listopada. Zobacz czy wygrałeś!

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu wiedzy przeprowadzonego w dniach od 3 do 7 listopada 2008 roku.
W konkursie wzięło udział 78 uczestników, którzy odpowiadali na pytania zamieszczone na portalach internetowych  w tym raciborz.com.pl oraz prezentowane w Radio Vanessa.  Bezbłędnych odpowiedzi na 20 pytań konkursowych udzieliło 31 osób.  Zgodnie z regulaminem konkursu o przyznaniu nagród i wyróżnień zadecydowało losowanie przeprowadzone w dniu 8 listopada o godz. 12.00 w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przez komisję w składzie:
1.Małgorzata Szczygielska
2.Małgorzata Michalczyk
3.Krzysztof Świderski
Wyniki losowania:
I nagroda – Artur Krzykała
II nagroda – Justyna Krajczy
III nagroda – Michał Kamiński
Wyróżnienia:
1.Ewa Otremba
2.Joanna Laska
3.Roman Czapliński
4.Adam Ploszka
5.Michał Kuliga
6.Marta Jończyk
7.Klaudia Morcinek
8.Marcin Handziuk
9.Katarzyna Luks Kowalska
10.Anna Janeczek
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i wyróżnienia z rąk prezydenta Miasta Racibórz w trakcie miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada 2008 roku o godz. 16.30 w Domu Kultury Strzecha. Zapraszamy.
11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

- reklama -
Konkurs wiedzy organizowany
przez Prezydenta Miasta Racibórz i Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu

REGULAMIN

1. Organizatorzy :

Prezydent Miasta Racibórz
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

2. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o historii Polski oraz genezy Narodowego Święta Niepodległości.
3. Konkurs ma charakter otwarty. Zakłada się, że głównymi uczestnikami konkursu będą słuchacze radia Vanessa oraz czytelnicy raciborskich portali internetowych w tym www.raciborz.com.pl
4. Konkurs składa się z 20 pytań otwartych.
5. Pytania konkursowe będą publikowane na antenie radia Vanessa oraz na portalach internetowych w tym na portalu www.raciborz.com.pl.
6.Warunkiem udziału w konkursie jest:
– przesłanie sms poprawnej odpowiedzi (radio Vanessa) lub przesłanie odpowiedzi na adres [email protected] (portale) na co najmniej jedno z 20 pytań.
– podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu lub adresu e-mail.
Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik konkursu otrzyma jeden punkt. Na to samo pytanie można odpowiedzieć tylko raz niezależnie od miejsca jego publikacji.
7. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które zdobędą największą liczbę punktów. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez większą liczbę uczestników o przyznaniu nagród i wyróżnień zadecyduje losowanie.
8. Nagrody :

I nagroda – kino domowe
II nagroda – odtwarzacz MP4
III nagroda – robot kuchenny

10 wyróżnień książkowych

9. Losowanie nagród i wyróżnień przeprowadzi komisja powołana przez organizatorów 8 listopada o godz. 12:00 w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Kasprowicza 12.
10. Wyniki konkursu zostaną podane w Radio Vanessa oraz zamieszczone na portalach internetowych w tym na www.raciborz.com.pl 8 listopada 2008 roku. Zwycięzcy konkursu zostaną również powiadomieni o przyznaniu nagrody lub wyróżnienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
11. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 11 listopada 2008r. w DK "Strzecha" w trakcie miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here