VIII edycja Gwiazdki Serc pod hasłem „Co się stało naszą klasą”

0

12 grudnia o godz. 18.00 w D.K. „Strzecha” odbędzie się VIII edycja Gwiazdki Serc organizowana przez Raciborską Izbę Gospodarczą i RCK.

Raciborska Izba Gospodarcza już po raz ósmy organizuje Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc, którego cel w poprzednich latach znalazł odzwierciedlenie w niesionej pomocy potrzebującym w naszym mieście i powiecie. Ze środków finansowych z poprzednich edycji Gwiazdki Serc zakupiono sprzęt i wyremontowano wiele placówek opiekuńczych, wychowawczych w szczególności dla dzieci.

- reklama -

 

Taka forma działalności charytatywnej – jak mówią organizatorzy – przybliżająca mieszkańcom miasta i powiatu osoby znane głównie z mediów ukazująca ich „inną twarz”, której główne założenia programowe obejmują występy indywidualne i grupowe na scenie znanych postaci raciborskiego życia politycznego, kulturalnego, społecznego i zawodowego ziemi raciborskiej jest niepowtarzalna.

 

Corocznie program obejmuje występy znanych osób światowej sceny teatralnej, operowej, filmowej  itp., które przyjmują zaproszenie organizatorów do wspólnej zabawy – koncertu charytatywnego Gwiazdki Serc.

 

Okres przedświąteczny wywołuje wzmożone chęci niesienia innym pomocy i wywołania uśmiechu na twarzach tych, którzy najbardziej jej potrzebują, dlatego organizatorzy po raz kolejny wołają: Otwórzmy nasze serca! Bądźmy tego dnia razem! Sprawmy, by to, co zrobimy, mogło rozpalić w innych, choć iskierkę radości i nadziei… Dajmy siebie innym!

 

Podczas ubiegłorocznej edycji imprezy udało się zebrać 20 tys. zł. Pieniądze trafiły do Hospicjum św. Józefa

 

Bilety (wkład finansowy – do celu charytatywnego) do nabycia w Raciborskiej Izbie Gospodarczej od pon.-piąt./godz. 8.00 -14.00 od 17 listopada 2008 roku.

 

Konto bankowe: Bank Spółdzielczy Racibórz Nr 55 8475 0006 2001 0012 2340 0003 z dopiskiem: Cel charytatywny "Gwiazdka Serc”

 

Zobacz również Gwiazdka Serc 2007, "Gwiazdka Serc" – wideorelacja, Gwiazdka Serc 2006, Orłoś na Gwiazdce Serc, Dali czadu, Gwiazdka serc 2005.

 

/k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here