Medal dla Józefa Czekajły

Medalem Komisji Edukacji Narodowej został odznaczony Józef Czekajło kierownik Referatu Edukacji, Kultury i Sportu.

12 listopada w starostwie powiatowym w Raciborzu nadano Medal Komisji Edukacji Narodowej. Odznaczenie dla Józefa Czekajły, kierownika Referatu Edukacji, Kultury i Sportu, wręczyły dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Rybniku Maria Lipińska oraz wizytator Aleksandra Derska. Medal jest nadawany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

- reklama -

 

/k/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. tak, to ten sam facet, wieloletni nauczyciel i od prawie 10 lat kierownik d/s oświaty w starostwie, od jakiegoś czasu na długotrwałym zwolnieniu lekarskim z powodu ciężkiej choroby – nowotwora, ledwie chodzi ale dzielnie walczy z chorobą , jeszcze niedawno był w pracy, trzymaj się Józek, a wy szczekacze zastanówcie się zanim przyłożycie ponownie dłonie do klawiatury.

  2. Józek tworzył struktury administracji oświatą na poziomie powiatu.Wiele jego inicjatyw zmaterializowło się i dobrze służy Raciborszczyźnie. W pelni zasługuje na takie wyróżnienie jak Medal KEN. Tego typu odznaczenia nie otrzymuje się za „odwalenie” pensum w szkole, lecz za innowacje i otwarty umysł, wizję zarządzania oświatą, wreszcie umiejętności praktycznego wdrażania ich w życie. Ilu z was komentatorzy wie,że godziny spędzone przez Józka i kierowany przez niego zespół nad ofertą edukacyjną powiatu zaowocowały pełną obsadą w szkołach ponadgimnazjalnych Raciborza? To dzięki nim szkoły średnie należą do najbardziej obleganych w regionie. Poza tym w wypowiedziach niektórych internautów daje się zauważyć charakterystyczna dla naszego grajdołka zwykła zawiść. Józku , trzymaj się i wracaj do zdrowia. A wyróżnienia – gratuluję. STN.

  3. ziutek czy ttwoim bratem jest kazik czekajło jeżeli tak to znamy się od dziecka w roku 1965 byłeś na mojej komuni mam zdjęcia kiedyśj jak mieszkaliśmy w raciborzu nasi rodzice utrzymywali bardzo bliskie kontakty byliśmy u was na wszystkich ważnych uroczystościach mam zdjęcia komunijne twoje kazika na nich jest nawet wiesia iczesiu pamiętasz wiesia pracowała na poczcie odezwij się ty albo kazik mieszkamy nadal w turzy

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here