Listopadowe wykłady ŚUTW

0

Universitas Studiorum Silesiensis Hominum Provectae Aetatis In Oppido Ratiboriensi serdecznie zaprasza na listopadowe wykłady, we wtorki o godz. 16.00 w DK „Strzecha”, ul.ks.Londzina 38. Aforyzm  na listopad: „Memoria minuitur nisi exercetur”.

25.XI.

- reklama -

 

" O depresji, lęku, bezsenności i innych zaburzeniach sfery psychicznej" a o g. 18.oo wykład dla lekarzy i farmaceutów pt.: "Strategie postępowania terapeutycznego w chorobach i zaburzeniach psychicznych" lek. med. specj. psychiatra Małgorzata Dosiak

 

27.XI. godz.15.30  

 

Słuchaczy  i sympatyków  ŚUTW zapraszamy na  IMPREZĘ ANDRZEJKOWĄ
połączoną z OTRZĘSINAMI nowych studentów, która odbędzie się w dniu 27 listopada  (cz.) w godz.: 15.30-18.00 w zaprzyjażnionej Restauracji "KARIMERA", przy ul.ks.Londzina 21.  W programie m.in.:
-oferta usługowa nowej restauracji „Karimera”, (gr.Dzień dobry) możliwości korzystania przez ŚUTW –Andrzej Franke, właściciel,  – omówienie programu działalności ŚUTW w nowym roku akademickim,  – otrzęsiny nowych studentów,  – prezentacja propozycji zajęć dla Seniorów w zakresie wschodnich sztuk samoobrony i sposobów reagowania w sytuacjach zagrożeń, połączona z krótkim pokazem Aikido w wykonaniu Sekcji prowadzonej przez instruktora Aikido i Ju-Jutsu Jacka Ostrowskiego (3 dan),  – powołanie Sekcji Literackiej,  – wykład: "Andrzejki – tradycja, symbolika i zwyczaje" – Krystyna Kiereta,  – występ znanego gawędziarza i muzyka Jacentego Ignatowicza (gra na niekonwencjonalnych instrumentach, m.in. "na liściu",  – prezentacja oferty handlowej firm produkujących artykuły spożywcze na rynku raciborskim (połączona z degustacją wyrobów i możliwością złożenia atrakcyjnego zamówienia na określony dzień pod kątem prezentów mikołajowych, świątecznych, noworocznych i karnawałowych):  „MJM” i sklep „Wędzarnia” ze stoiskiem mięsno-wędliniarsko-garmażeryjnym i cukierniczym,  SILVEST (cukierki z Nędzy),  Raciborska Spółdzielnia Mleczarska,  Piekarnia „Alfred”,  Miejskie Koło Pszczelarzy w Raciborzu,  Browar Książęcy,  PPS „AKDA”,  Hipermarket „Auchan”,  konkursy, wspólna zabawa i wróżby, a to wszystko przy stole pełnym pyszności i siurpryz.".  Atrakcyjne propozycje prezentów na Mikołaja i pod choinkę.  Życzenia imieninowe i urodzinowe dla studentów świętujących w listopadzie. Zapisy i wpłaty (20 zł –konsumpcja) do 23.XI. W dn.25.XI.(na wykładzie) odbiór biletów .  Na imprezy prosimy przynosić ze sobą „Śpiewniki ŚUTW”

 

29.XI.(Sb.), godz.10.00

 

Księgarnia „Sowa” przy ul.Długiej 23 – Wyprawa do świata książek, albumów, słowników i atlasów – rynek księgarski w Polsce, nowości i wznowienia, komputer w księgarni, ceny.

 

Informacje o ŚUTW można uzyskać (i zapisać się do Stowarzyszenia) w czasie   dyżurów w każdy poniedziałek w godz. 10.00-11.00 i czwartki w g. 16.oo-17.oo w naszej siedzibie przy ul.ks.Londzina 36.  
Zapraszamy do udziału w różnych formach aktywności w bieżącym roku akademickim

 Wszystkich zainteresowanych i podmioty zapraszamy do współpracy przy  organizacji m.in. następnych przedsięwzięć ŚUTW:
  – Uniwersytet Dzieci, 

– Kurs: "Asystent osób niepełnosprawnych", 

– Kurs: "Obsługa urządzeń elektronicznych", lektoraty języków obcych

 

NA STAROŚĆ NIE MA LEPSZEGO LEKU NIŻ UTW  – WSTĄP DO NASZEGO STOWARZYSZENIA.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here