
Rodzina, przyjaciele, przedstawiciele Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej, Uniwersytetu Trzeciego Wieku pożegnali cenionego społecznika.
- reklama -
Ryszard Michalak był członkiem zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej, aktywnym działaczem Uniwersytetu III Wieku, kiedyś zasiadał w Radzie Miejskiej. Zmarł, mając 83 lata.

oprac. /j/
- reklama -
![Nowy most na Odrze coraz bliżej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/most-grzegorzowice-ciechowice.jpg)





![Stacja Młodych: Filmowe emocje i planszówki na start wakacji [ZDJĘCIA] Stacja Młodych: Filmowe emocje i planszówki na start wakacji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/stacja-mlodych-lato-wakacje.jpg)






![Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece [ZDJĘCIA] Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-28.jpg)
![Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-rck.jpg)
![Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii” [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









