Paurowski najlepszym gitarzystą MAYDAY

1

Raciborzanin – Marcin Paurowski, muzyk zespołu GOOD DAY został najlepszym gitarzystą MAYDAY ROCK FESTIVAL.

W sobotę, 15 listopada, w głogowskim klubie muzycznym MAYDAY, odbył się koncert finałowy ogólnopolskiego MAYDAY ROCK FESTIVAL (http://mrfglogow.glt.pl/).

- reklama -

 

Spośród 145 zespołów zmagających się, na przestrzeni kilku miesięcy, o zwycięstwo, w ubiegłą sobotę na scenie wystąpiło sześć najlepszych – wyłonionych przez Jury, wśród nich raciborski GOOD DAY (http://www.myspace.com/gooddaypoland).

 

 

Koncert finałowy, a zarazem całą tegoroczną edycję Mayday Rock Festival wygrał zespół The Recycling Center z Krakowa. Okazało się niestety, że Jury preferuje nieco inne klimaty muzyczne niż te, które prezentuje raciborski GOOD DAY.

 

Jurorzy docenili jednak kunszt naszych muzyków – Marcin Paurowski otrzymał tytuł Najlepszego Gitarzysty MAYDAY ROCK FESTIVAL!

 

 

MAYDAY ROCK FESTIVAL jest jednym z największych i najstarszych festiwali rockowych w kraju. Z krótkimi przerwami organizowany jest już od 14 lat.

 

Pierwszy MAYDAY ROCK FESTIVAL odbył się w 1993 roku w głogowskim Klubie Mayday. Od tej pory Klub Mayday przez wiele lat był miejscem, gdzie „rodziły się” i stawiały swoje pierwsze kroki gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Podczas Festiwalu na deskach Klubu wystąpiła cała rzesza zespołów z Polski i z zagranicy, m.in.: KALIBER 44, HEY, SWEET NOICE, ILUSSION, FLAPJACK, ŁZY, ARTROSIS, TUFF ENUFF, PIVO, TERRORGRUPE (NIEMCY), MUTINY (AUSTRALIA), HAZAH (CZESKI CIESZYN) i wiele innych.

 

Wśród prowadzących finałowe koncerty festiwalowe znaleźli się m. in.: KONJO („LALAMIDO”), SKIBA („BIG CYC”).

 

/m/

 

Zobacz również Good Day nagrywa w STUDIO 78

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. jury preferuje inne klimaty? panie manageru. to jest pomowienie… moze po prostu good klej nie byl wystarczajaco dobry, co? moze jury nie preferuje klimatow „wies tanczy i spiewa i udaje muzykę”? he?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here