Potrącony i pobity pieszy na ul. Mickiewicza

7

Do zdarzenia doszło na ul. Mickiewicza 2 grudnia około godziny 22.20. Z baru "U Wojciecha" wyszło dwóch będących pod wpływem alkoholu, podtrzymujących się mężczyzn, którzy szli w kierunku przejścia dla pieszych.

Nagle – jak podaje rzecznik raciborskiej policji Mirosław Wolszczak – jeden z nich wyrwał się drugiemu w kierunku jezdni, wprost pod nadjeżdżający samochód marki BMW z raciborskimi tablicami rejestracyjnymi, który go potrącił.

- reklama -

 

Policję zawiadomił o zdarzeniu przypadkowy przechodzień. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia stwierdzili, że samochód odjechał, a na miejscu pozostał potrącony i pobity pieszy. Zgodnie z relacją kolegi potrąconego mężczyzny – mówi M. Wolszczak – z samochodu wyszło 3 lub 4 mężczyzn, którzy pobili potrąconego meżczyznę, po czym odjechali. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez karetkę pogotowia.

 

Policja po kilkunastu minutach ustaliła gdzie znajduje się BMW. Jednak – jak stwierdza Wolszczak – znajdujący się w nim mężczyźni nie przyznali się do winy. Prowadzone są dalsze czynności w celu ustalenia winnych – dodaje.

 

/w/

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. 3 miesiace w holandi i macie golfa lub bmw 😀
    tepaki ktorzy mysla ze jak maja bmw to sa zajebisci a w rzeczywistosci sa to debile!!!
    era na golfy i bmw…te ktorych juz nikt nie chcial za granica!!! stare wysluzone graty ale lans muai byc na opawskie z cb na dachu”halo mobilki jak tam opawska” i kuma na Billi—

  2. jak widzę to z calej tej sprawy potracenia i poocia najważniejsze jest dla was BMW i nimi jeżdzący i nie fakt że omalo ktoś nie zostal zabity i jest osoba pobita która znalaza sie w szpitalu !!!! rozumiem wasze obużenie gdyż sam jestem tego samego zdania co do jeżdzących BMW / oczywiście bez uogólnień / ale ta informacja dotyczy przedewszystkim wypadku i pobicia a na ten temat nikt sie nie wypiowiada !!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here