PO zaprasza wyborców na spotkanie z posłem RP H. Siedlaczkiem

14

W dniach od 8 do 15 grudnia na terenie całego kraju odbywają się spotkania z parlamentarzystami i samorządowcami Platformy Obywatelskiej. W Raciborzu takie spotkanie odbędzie się 10 grudnia.

Spotkanie odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Słowackiego o godz. 18.00. Oprócz Henryka Siedlaczka w spotkaniu wezmą udział Mirosław Sekuła – wiceprzewodniczący Nadzwyczajnej Komisji „Przyjazne państwo”, Ewa Lewandowska – radna Sejmiku Wojewódzkiego, Artur Jarosz – wiceprzewodniczący Rady Miasta, Piotr Olender – przewodniczący powiatowej Komisji Oświaty, Jerzy Staroń – przewodniczący PO w Raciborzu.

- reklama -

 

 

 

/w/

- reklama -

14 KOMENTARZE

 1. W przeciwieństwie do spotkania z panią Walentynowicz – to spodkanie nie będzie odwołane przez Starostę Adama Hajduka 😉 jest poprawne politycznie, odpowiada standardom i kierunkom, w którym zmierza miasto i jego polityka, a szkoła jest odpowiednim do tego miejscem…. po prostu poprawne politycznie, bez wzgędu na miejsce, czas i osobę…

 2. Jeśli starosta lub odpowiednie władze nie odwoła tego spotkania to bedzie SKANDAL i kolesiostwo. Raczej do tefo nie dojdzie, nie wierze, ze Siedlaczek, czy Hajduk są aż tak bezczelni.

 3. Może na tym spotkaniu powiedzą coś zasadach moralności i etyki co składa się na kulturę społeczenstwa i wreszcie potępią człowieka,który dostał medal Za zasługi dla Policji a jego synalek zamordował młodą dziewczynę.Już dawno poseł Siedlaczek powinien wykazać krztę rozsądku i odciąć się od Tadeusza Wojnara za jego hipokryzję.

 4. Chyba jest różnica między spotkaniem o godzinie 18 (po lekcjach) a spotkaniem w godzinach lekcyjnych. Spotkanie z Walentynowicz także się odbyło, po godzinach lekcyjnych. To tak na marginesie.

 5. Kto zaprasza? PO ? To w Raciborzu jest jakies PO? Czyżby Markowiak z Kretkiem odzywali się zza grobu? Bo przecież poza nimi PO to Jarosz, specjalista od cieńkich fajek i Lenartowiczowa, ale juz ma kase więc to piepszy…

 6. PO w Raciborzu to jakas sciema. Czy ktos słyszał by PO zajęło jakieś oficjalne stanowisko w ważnych lub mniej ważnych sprawach w mieście lub tych które budzą lub wzbudziły debatę publiczną? NIE. PO to przybudówka Tadeusza Wojnara pod innym szyldem by w razie czego mozna było znów ściemnic wyborców. Pilnują tego Siedlaczek, Lenartowicz, Jarosz i Olender. Staroń to marionetka. Ktoś o nim słyszał przez ostatnie dwa lata, wielki przewodniczący. Poza tym jest jeszcze druga noga PO, ta właściwa, Andrzej Markowiak, Stanisław Mika i Heniek Kretek. Ci przynajmniej są aktywni i mają jakis członków i coś robią. A Siedlaczek i ekipa nic.

 7. Nie potrafię zrozumieć tych wszystkich złośliwości. Przecież poseł Siedlaczek jest bardzo aktywny w sejmie, zajmuje się sprawami ważnymi dla każdego z nas, wystarczy wejść na Jego stronę żeby się przekonać ile interpelacji złożył w sejmie w sprawach [b]naprawdę ważnych[/b]. Wystarczy żeby jeden procent z tego został uwzględniony a na pewno byłoby to widać. Nie potrafię też zrozumieć tych forumowiczów, którzy mieszają wszystkie pojęcia i wszystkich ludzi wsadzają do jednego wora, a za sprawą jednego osoądzaja tak samo wszystkich. Przecież Wojnara ktoś wybrał, było iść na wybory i wybierać tych właściwych, to byście może teraz nie pisali tych bzdur

 8. [quote]W przeciwieństwie do spotkania z panią Walentynowicz – to spodkanie nie będzie odwołane przez Starostę Adama Hajduka 😉 jest poprawne politycznie, odpowiada standardom i kierunkom, w którym zmierza miasto i jego polityka, a szkoła jest odpowiednim do tego miejscem…. po prostu poprawne politycznie, bez wzgędu na miejsce, czas i osobę…[/quote]
  starosta na to co się dzieje w pwsz i jej auli może sobie tylko pofukać, to nie własny folwark mdk.

 9. A czego ma dotyczyć to spotkanie? Wyborów? PO chce powiedzieć jaka wspaniała jest? W Ekonomiku było ryzykownie bo nikt by pewnie nie przyszedł a w PWSZ to może pan O. napędzi paru swoich studentów by nie było pusto i łyso na sali. A tak swoja droga za salę w PWSZ PO zapłaci czy ma gratisa?

 10. 10 grudnia o godzinie 18.00 w PWSZ odbedzie się spotkanie z H. Siedlaczkiem
  Zapraszam was wszystkich którym zależy na dobru ogólnym ludzi by przybyc na to spotkanie z trudnymi pytaniami do Pana H.Siedlaczka .Niech się wypowie lub pogrązy ,ten poseł jakoś szczególnie dba o interesy grupy zawodowej górników i nauczycieli ,
  Przygotujcie pytania i zobaczymy .Może mu się odechce robić spotkania w terenie.

 11. no ja tam o polityce to wiem niewiele ale dziś na ulicy Długiej w Raciborzu napotkałem stosy ulotek o tytule „Folwark Polityczny-to oni Cię zdradzili” czy coś w tym stylu. nie wiem kto to robił bo ulotki nie były podpisane przez żadne ugrupowanie. no ale na tych ulotkach był wypisany jak FIX pan Siedlaczek. hmmm ciekawe jak spotka tam autora ulotek to co mu powie? gód morning ?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here