Prezydent zapowiada spotkanie o inwestycjach

6

Radny Marian Sawicki na sesji Rady Miasta zwrócił uwagę na potrzebę edukacji raciborzan z zakresu inwestycji miejskich.

Jednym z tematów poruszonych na listopadowej sesji Rady Miasta była edukacja mieszkańców Raciborza z zakresu przeprowadzanych w mieście inwestycji. Radny Marian Sawicki przyznał, że docierają do niego dziwne uwagi mieszkańców, a propos inwestycji w mieście. Wobec tego zaproponował edukację mieszkańców w tym zakresie.

- reklama -

 

Prezydent Mirosław Lenk przyznał, że jest to dobry pomysł i zapowiedział zorganizowanie otwartego spotkania dla mieszkańców na temat inwestycji. W czasie spotkania – jak mówi prezydent – odbędzie się prezentacja multimedialna o inwestycjach. – Będziemy informować nie tyle o tym, co robimy, ale jak i dlaczego – podkreśla prezydent.  

 

/KJ/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Brzmi to jak w piosence; „Dziewczyny zrozumcie nas, dziewczyny kochajcie nas, bo tylko …”, to apel aby nie krytykować władzy bo to całe miasto, władzy nie rozumie co Oni robią i do tego mamy się zastanawiać dlaczegi „nic” nie robią? To co się dzieje na terenia miasta to efekt aktywności zewnętrznych podmiotów i prywatnych właścicieli, a nie miasta – tu nie ma o czym mówić. Znowu jakaś zapowiedź, zapowiedź, zapowiedź……!!!

  2. Jeśli jesteście aż tak dobrze doinformowani i nie potrzebujecie takich spotkań bo wszystko wiecie to moze zamiast pisać pierół to wymieńce chodziaż połowe rzeczy które się robią, lub będą rozpoczęte w przyszłym roku.

  3. „…lub będą rozpoczęte w przyszłym roku” – za przeproszeniem – nie interesują mnie plany ale rzeczy faktycznie robione… okłamany zostałem już kilka razy przez decydentów! bo Pan Prezydent w planach miał basen na Bema, a duża część radnych miała w planach ścieżki rowerowe… nie ma ani jednego, ani drugiego! Zamek to już powinien być ze złota – tyle środków „prawie” pozyskały władze powiatowe… obietnice mnie nie interesują – interesuję mnie tylko fakty!

  4. „lub czasopisma” Panie prezydencie. To co robicie w tym mieście to jest KPINA! A ścieżki rowerowe….. zapraszam na rowerek do Republiki Czeskiej na szkolenie, jak budować ścieżki rowerowe i drogi. Zobaczymy co wyjdzie z tego co wymyśliliście w Oborze (ogród). Jeśli inwestycja nie zostanie skończona zgodnie z planem czy też okaże się, że jest praktycznie bezużyteczna i doprowadzono to zniszczenia tylu drzew to osobiście się zajmę tym, aby odpowiednie osoby zostały solidnie ukarane i nie mówię tu o wykonawcy tylko o decydentach tego wybryku.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here