Mikołajkowy turniej chłopców rozstrzygnięty

VIII edycję Mikołajkowego Turnieju piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych wygrała drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu.

W meczu finałowym rozgrywanym do dwóch setów wygranych reprezentacja ZSOMS pewnie pokonała drużynę ZSO Nr 2 (25:22 i 25:17). Na trzecim miejscu turniej ukończyła reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1, która w "małym finale" pokonała drużynę Zespołu Szkół Zawodowych 2:0 ( 25:23, 27:25).

W tegorocznej edycji turnieju indywidualne wyróżnienia otrzymali: najlepszy przyjmujący – Grzegorz Granda (ZSOMS), najlepszy rozgrywający – Mikołaj Siedlok (ZSO Nr 1), najlepszy atakujący – Jakub Kocój (ZSO Nr 2), najlepszy zawodnik – MVP turnieju – Karol Galiński (ZSO Nr 2).

Oprócz pucharów dyplomów i statuetek dla najlepszych zawodników ufundowanych przez starostwo powiatowe w Raciborzu wszyscy uczestnicy turnieju dostali słodkie upominki ufundowane tradycyjnie przez sponsora turnieju firmę Mieszko.