Dziś do przedszkola przybył ważny gość – prosto z nieba – odwiedził dzieci śWIęTY MIKOłAJ!
Dla wszystkich dzieci Drogi Mikołaj przygotował piękne prezenty i obiecał, że znów za rok na pewno do nas przybędzie 🙂
” Mikołaj mieszka w niebie, Mikołaj dobry jest. Przychodzi tu na Ziemię – obdarzyć wszystkich chce!”
- reklama -
Kochamy Cię Święty Mikołaju i do zobaczenia znów za rok!!!
- reklama -





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)






![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)


![Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3 [ZDJĘCIA] Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/02/fiku_miku_logo-218x150c.jpg)




