Przyjemne z pożytecznym czyli Mikołajki w G-5

7

W sobotę, 6 grudnia gimnazjaliści z „piątki” dzień Św. Mikołaja spędzili bardzo aktywnie.Dwie pierwsze godziny lekcyjne poświęcone były zajęciom z profilaktyki o HIV I AIDS.
Uczniowie rozwiązywali testy, oglądali film o tej tematyce, a następnie swoją wiedzę przenieśli na arkusz papieru, przedstawiając jeden z wybranych przez siebie tematów związanych z problematyką HIV/AIDS.

Po wyczerpującej pracy umysłowej przyszedł czas na relaks.
Uczniowie przenieśli się do sali gimnastycznej gdzie czekała na nich spora dawka emocji sportowych.
Samorząd Uczniowski przygotował liczne konkurencje sportowe i nie tylko.
Gimnazjaliści walczyli o tytuł ” Najsprawniejszego Mikołaja G-5″ oraz na najpiękniej przebraną parę klasową MIkołajka I Mikołajki.
Uczniowie wraz z opiekunami świetnie się bawili, emocji było co niemiara, doping kolegów wpaniały.
Najsprawniejszym Mikołajem okazał się Łukasz Olearczyk, który za zwyciestwo otrzymał zgrzewkę mleka-„Pij mleko Mikołaju- będziesz wielki i sprawny”.

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Na tym portalu już chyba nie ma o czym pisać…Zamiast pisać artykuły o Świetych Mikołajach w szkołach redaktorzy powinny zacząć naciskać na władze aby zaczeli działać w sprawach które bulwersują ludzi…Najlepszy przykład to odział okulistyczny w szpitalu.Jedyny powiat w wojewódzctwie który ne ma okulisty na dyżurze w szpitalu !!!Najbliższa pomoc w razie problemów z oczami to Rybnik…Gdy by redakcja zajeła się dogłebniej tego typu tematyką to był by większy pożytek niz z pisania o Mikołajch w szkołach czy konkursach w podstawówkach…

  2. antymalino, nic nie stoi na przeszkodzie abyś przebrał się za św. Mikołaja i używając swego krasomówstwa popełnił jakiś ciekawy artykuł, w którym wylejesz całą żółć siedzącą Ci na wątrobie na „ten zły świat ” – będzie Ci lżej, pozdrawiam
    gratulacje dla pani Galickiej i SU

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here