Wieczór Noworoczny z Przecinkiem i AllOne

5

1 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się Wieczór Noworoczny – ekumeniczne spotkanie z udziałem chrześcijańskich muzyków z zespołów Przecinek i AllOne.

Jest to wspólne spotkanie wiernych z Kościoła Zielonoświątkowego i Katolickiego, podczas którego – jak mówią organizatorzy – będziemy śpiewać piosenki i kolędy, uwielbiając Boga i Jezusa Chrystusa. Muzyczną oprawę zapewnią znane raciborskie zespoły muzyczne: Przecinek i AllOne. Spotkanie odbędzie się w sali głównej Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Cecylii 7 (Ostróg), w Raciborzu.

- reklama -

 

/k/

- reklama -

5 KOMENTARZE

 1. [color=#0000ff]Fajnie, ze chrzescijanie z róznych wyznan nie patrzą na to, jaki kosciol reprezentują, ale w co wierzą 🙂 [/color]
  [color=#0000ff]Oby tak dalej.
  [/color]

 2. a w co wierzą chrześcijanie? bo moi znajomi nr. 1 wierzą w panią bozie a znajomi nr. 2 jej nie uznajją. I kto tu jest Chrześcijański.
  J się pogubiłem.

 3. wystarczy troche na religie pochodzic albo poszperac w necie, zeby wiedziec ze to co laczy chrzescijan to wiara w Jezusa Chrystusa (od tego nazwa chrzescijan), a generalnie w Trojce Swieta – Boga – Ojca, Syna i Ducha Św. Pozostale roznice uznaje sie za malo istotne z punktu widzenia zbawienia: czyli np. czy post ma byc w piatek albo w inny dzien tygodnia, albo czy należy sie modlic do Maryi czy nie (akurat fakt ze Maryja była matką Jezusa to wszyscy chrzescijanie raczej uznają, jedynie katolicy otoczyli ja wiekszym kultem).

 4. Trochę późno na mój komentarz, ale…
  veritas est:
  – Jezus, Syn Boży umarł za mój grzech!
  – Moje życie należy do Jezusa!
  – Żyję aby oddawać Bogu chwałę!
  Wiara w te trzy podstawowe prawdy i stosowanie ich w życiu codziennym pozwala mi nazywać się chrześcijaninem.
  Jeżeli spotykam na swojej drodze człowieka, który wyznaje te same prawdy, nie widzę powodu abym pytał go o przynależność denominacyjną.
  Wszystko inne i tak nie ma znaczenia w dziele zbawienia.
  Zachęcam wszystkich czytelników do podjęcia dyskusji na temat kto jest, a kto nie jest chrześcijaninem.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here