Work in Progress Art Meeting

0

FAAAC – Formacion Aautgere Alternative Arts du Cirk (FR), Stowarzyszenie Kejos the-at-er (PL) oraz Gmina Stoszowice (PL) zapraszają chętnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji projektu artystycznego.

Work in progress – Art Meeting luty – marzec – kwiecień 2009

- reklama -

 

Work in progress meeting to projekt, który będzie realizowany od lutego do kwietnia 2009 w Gminie Stoszowice (Budzów, Stoszowice, Srebrna Góra, Różana, Jemna, Grodziszcze). Jest to niezależny projekt artystyczny, otwarty na wszystkie formy sztuki (cyrk, taniec, sztuki wizualne, fotografia, muzyka) oraz techniki asystujące (oświetlenie, nagłośnienie, scenografia).

 

Celem projektu jest odpowiedź na pytanie: czy międzynarodowa grupa artystów i animatorów kultury, poprzez różnorodne działania artystyczne jest w stanie pozostawić ślad w społeczności, do której będzie przez pewien czas należeć ?

 

Uczestnicy: grupy pochodzące z Polski, Portugalii, Włoch, Holandii, Francji, Hiszpanii, Argentyny oraz Węgier. (60 osób) Zapraszamy do współpracy ludzi zajmujących się cyrkiem, teatrem, muzyką, fotografią… Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na adres : [email protected]

 

luty 2009
Warsztat: 18.02 – 27.02 2009
– teatr ruchu – Ewa Benesz

 

marzec 2009
Drugi miesiąc będzie okresem kreacji. Jest to czas prób i treningów, otwarty na artystów z każdej dziedziny sztuki, z każdego państwa. Każdy uczestnik we własnym zakresie będzie zarządzał swoim czasem, częstotliwością prób, końcowym rezultatem swojej pracy, tym czy pracuje sam czy w grupie osób. Efekty pracy, bez względu na to czy będzie to wystawa fotograficzna, video projekt czy przedstawienie cyrkowe prezentowane będą w kwietniu.

 

kwiecień 2009
Przez 7 dni tygodnia, w dzień i w nocy będą organizowane przedstawienia, pokazy, wystawy.

 

Więcej informacji:

Strona główna projektu (angielski):
www.artsmeeting.eu
uczestnicy i działania (angielski, francuski):
http://profils-workinprogress.blogspot.com
opis projektu (francuski, angielski, polski)
www.faaac.blogspot.com
opis projektu (polski)
www.kejos.org

 

/k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here