Zapowiedź weekendowych meczów Podokręgu Racibórz

Poniżej zapowiedź weekendowych spotkań (1-3 maj) klas A, B, C.A klasa, XXI kolejka 

Gospodarz
(Miejsce w tabeli)
Gość
(Miejsce w tabeli)
Sędzia
Główny
Termin Typ
redakcji
Wynik
rundy
jesiennej
LKS Chałupki (16.) LKS Dąb Gaszowice (4.) P. Front Sobota, 17:00 X2 0:6
LKS Samborowice (8.) KS Rafako Racibórz (2.) D. Kowacz Niedziela, 17:00 X2 3:4
KS 1905 Krzanowice (6.) LKS Naprzód 37 Krzyżkowice (5.) G. Piwowarczyk Sobota, 17:00 1X 3:2
LKS Buk Rudy Wielkie (10.) LKS Górki Śląskie (3.) S. Kozioł Niedziela, 15:30 X2 1:1
LKS Tworków (11.) LKS Strzelec Rzuchów (14.) R. Wala Niedziela, 15:00 1X 2:5
LKS Lyski (15.) KS Gosław Jedłownik (1.) K. Ganita Niedziela, 17:00 2 1:13
LKS Ocice Racibórz (13.) LKS Czarni Nowa Wieś (9.) G. Porwoł Sobota, 17:00 X2 2:2
LKS Unia Turza Śląska (12.) KS Kornowac (7.) A. Niestrój Niedziela, 17:00 1X 0:6

  B klasa, XXI kolejka 

- reklama -
Gospodarz
(Miejsce w tabeli)
Gość
(Miejsce w tabeli)
Sędzia
Główny
Termin Typ
redakcji
Wynik
rundy
jesiennej
LKS Sparta Babice (14.) LKS Odra Nieboczowy (4.) J. Stanienda Niedziela, 17:00 2 2:8
LKS Brzezie (6.) KS Olszynka Olza (16.) K. Woźniak Piątek, 15:30 1 2:2
LKS Dzimierz (13.) LKS Wicher Płonia Racibórz (10.) J. Podpora Niedziela, 14:00 1X 6:3
LKS Wypoczynek Buków (2.) LKS 07 Markowice (7.) D. Krybus Niedziela, 15:00 X 2:3
LKS Ruch Bolesław (15.) LKS Pstrążna (11.) R. Krawczyk Niedziela, 16:00 2 0:6
MKS Kuźnia Raciborska (1.) LKS Ruda Kozielska (3.) D. Podlasek Sobota, 15:00 X 3:3
LKS Płomień Siedliska (9.) LKS Zabełków (8.) B. Podpora Sobota, 15:00 1X 0:4
KS Pietraszyn (12.) LKS Studzienna Racibórz (5.) L. Węglorz Sobota, 17:00 X 1:0

  C klasa, XX kolejka 

Gospodarz
(Miejsce w tabeli)
Gość
(Miejsce w tabeli)
Sędzia
Główny
Termin Typ
redakcji
Wynik
rundy
jesiennej
LKS Zameczek Czernica LKS Naprzód Syrynia II W. Błaszczok Niedziela, 17:00 2 1:4
LKS Adamowice LKS Gamów D. Lenort Niedziela, 15:00 X2 1:4
LKS Zgoda Zawada Książęca LKS Pawłów A. Krybus Sobota, 16:00 2 1:4
LKS Bieńkowice LKS Grzegorzowice A. Nikel Niedziela, 15:00 1 5:4
LKS Owsiszcze LKS Raszczyce Z. Małys Sobota, 17:00 1X 1:1
LKS Cyprzanów LKS Jankowice A. Targowski Niedziela, 13:00 1 2:1
LKS Górki Śląskie II LKS Zryw Rudnik K. Laska Sobota, 17:00 X 0:4

  /kozz/ 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here