
Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu zapraszają zainteresowanych rzemieślników na 80-godzinny kurs pedagogiczny dla pracodawców.
Kurs pedagogiczny dla rzemieślników-przedsiębiorców jest wymagany przy szkoleniu uczniów (kwalifikacje wymagane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 01.07.2002 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu – Dz.U. Nr 197, poz. 1875, określające kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczne wymagane od instruktorów praktycznej nauki zawodu). Kurs zostanie przeprowadzony w siedzibie CKU (ul. Zamkowa 1) w terminie od czerwca do sierpnia br. Chęć udziału w kursie zadeklarowało już 10 przedsiębiorców.
Cena kursu kształtuje się w granicach 600-670 zł i jest uzależniona od ilości uczestników. Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu
Ul. Zamkowa 1
Tel. 032 415 44 89
oraz
Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wpierania Przedsiębiorczości w Raciborzu
Ul. Klasztorna 6
Tel. 032 418 14 07
Zgłoszenia będą przyjmowane do końca maja br.
/k/





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)






ale jaja to tera się dorosłych nie zatrudnia tylko dzieciarnię :-)) znowu pieniądze z naszych podatków w błoto wyrzucone