
16-20 września odbędzie się cykl spotkań z Vincentem Estermanem, Australijczykiem pochodzenia francuskiego. Jest znanym i lubianym mówcą konferencyjnym.
Jego wystąpienia charakteryzują się ogromną ekspresją i rzadko spotykaną umiejętnością trzymania słuchacza w zaciekawieniu i napięciu. 16-20 września odbędzie się kilka ciekawych konferencji:
1. Środa, 16 września, godz. 19:00
Spotkanie głównie dla chrześcijan i członków kościołów.
Temat: Daj się wciągnąć w przygodę z Ewangelią.
Miejsce: Sala Główna Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Cecylii 7 (Ostróg) w Raciborzu
2. Czwartek, 17 września, godz. 19:00
Konferencja dla każdego, poszukującego satysfakcji i celu w życiu.
Temat: Pokój, równowaga, zadowolenie … odnaleźć smak życia.
Miejsce: Sala Główna Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Cecylii 7 (Ostróg) w Raciborzu
3. Sobota, 19 września, godz. 10:00-12:00
Spotkanie dla pastorów i liderów z okolicznych kościołów i wspólnot wierzących.
Miejsce: Sala Główna Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Cecylii 7 w Raciborzu
4. Piątek, 18 września, godz. 19:00
Spotkanie konferencyjne Vincenta z młodzieżą.
Temat: Współczesny młody człowiek – płytki czy głęboki?
Miejsce: Przystanek Kulturalny Koniec Świata, Racibórz, ul. Karola Miarki 3a
6. Niedziela, 20 września, godz. 10:00
Temat: Czy dzisiaj można jeszcze wierzyć w cuda?
Miejsce: Sala Główna Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Cecylii 7 (Ostróg) w Raciborzu
/p/


![Nowy most na Odrze coraz bliżej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/most-grzegorzowice-ciechowice.jpg)

![„Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek [ZDJĘCIA] „Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zywioly-anna-skowronska.jpg)








![Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece [ZDJĘCIA] Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-28.jpg)
![Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-rck.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![Stacja Młodych: Filmowe emocje i planszówki na start wakacji [ZDJĘCIA] Stacja Młodych: Filmowe emocje i planszówki na start wakacji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/stacja-mlodych-lato-wakacje.jpg)

