Jazzowy wieczór na Końcu Świata

0

W piątek, 25 września pub Koniec Świata gościł profesjonalnych muzyków, którzy wypełnili lokal po brzegi nieznaną mu dotąd muzyką. Zobacz zdjęcia z koncertu

Przed licznie zgromadzoną raciborską publicznością zagrali Przemysław Strączek (gitary) i Karolina Śleziak (śpiew), którzy wystąpili z repertuarem jazzowo-popowym. Zagrali utwory doskonale znane wszystkim fanom muzyki jazzowej oraz kilka własnych kompozycji, podczas których Przemysław Strączek zasypał słuchaczy lawiną świetnych improwizacji.

- reklama -

 

 

 

Przemysław Strączek to gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer oraz pedagog. Uczy gry na gitarze w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu. Wśród publiczności znaleźli się również jego uczniowie, którzy przyszli posłuchać swojego "mistrza".

 

    

 

Przemysław Strączek ma na swoim koncie dwie płyty z zespołem Tres Jazz, ktorego jest założycielem. Występował w audycjach telewizyjnych, radiowych, koncertował na takich festiwalach jak: Guitar City w Warszawie, Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Usti nad Labem (cz.), Świdnickie Noce Jazzowe, Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze, Siedlecki Festiwal Standardów Jazzowych, Silesian Jazz Meeting w Rybniku, Tarnogórskie Spotkania Jazzowe, Hot Spring Jazz Festiwal w Częstochowie, Jazz w Ruinach w Gliwicach oraz w Republice Czeskiej, Portugalii, Brazylii, Urugwaju, Argentynie i w Chile.

 

Zobacz zdjęcia z koncertu

 

 

 

 

/p/

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here