Wiersze Krystyny z Dudzików Kula

3

"Słowa Sekretne" – to tytuł tomiku wierszy Krystyny z Dudzików Kula. Wiersze był tematem wieczorku poetyckiego, zorganizowanego przez Bibliotekę głównie dla przyjaciół autorki. Fotoreportaż

„Słowa sekretne” , to tomik poezji Krystyny Kuli wydany w czerwcu 2009 roku . Zaś promocja jego odbyła się 21.09.09  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Raciborzu.  

- reklama -

 

 

Utwory prezentowane przez autorkę były przepełnione miłością, wrażliwością na piękno natury i dużą dozą romantyzmu. Prezentacja wzbogacona pokazem multimedialnym związanym z treścią wierszy, wprowadziła słuchaczy w nastrój zadumy i refleksji. Autorka oparła promocję swoich wierszy o wiele wspomnień związanych ze swoim małżeństwem, wiele razy odnosiła się do obecnego na sali męża, któremu dedykowała podczas spotkania wiele własnych recytacji.

 

 

 

 

W rewanżu, mąż zagrał na harmonijce ustnej ich ulubioną melodię, co wywołało wzruszenie i aplauz gości. To nostalgiczne  popołudnie  zainaugurowały  dzieci 6 letnie z Przedszkola nr 24 recytując wybrane utwory z tomiku takie jak: „Wiosna”, „Wieczór w ogrodzie”, „Cieszyć się chwilą”, Aromaterapia”.

 

 

 

Wśród słuchaczy  znalazło się grono znajomych i rodziny autorki. Spotkanie  zakończyło się w miłej, serdecznej atmosferze przy kawie  i ciastku.
 
K. Perek

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

3 KOMENTARZE

  1. M.W.

    Wiersze Krysi Kulowej z Dudzików, to najiekniejsze strofy o miłości, których genezą jest miłośc rodzinna do ukochanego Męża Mariana i córezki Halnki! Trzeba mieć TAKĄ RODZINE, BY PISAĆ TAKIE WIERSZE! Mietek W!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here