
21 listopada na scenie raciborskiego pubu "Koniec Świata" wystąpiły dwie kapele. Czteropack i Funk4Fun – wybuchowa mieszanka funku i rock'n'rolla porwała publiczność do zabawy.
Jako pierwszy po długiej przerwie koncertowej i dużych zmianach w zespole zaprezentował się zespół Czteropack. Funkowo-rockowy klimat jaki opanował pub, wyraźnie spodobał się publiczności, która bujała się w rytm muzyki i z zaciekawieniem wsłuchiwała się w głos nowej wokalistki – Eli Ożóg. Przypomnijmy, że zespół Czteropack do tej pory kojarzył się z mężczyzną za mikrofonem. Jednak mimo tych wszystkich zmian zespół został ciepło przyjęty.

Po udanym, sobotnim "come back'u" Czteropack rusza z koncertami, najbliższy koncert zespołu odbędzie się w przyszły czwartek (26.11) w rybnickim Kulturalnym Clubie. Jako drugi na "końcowo-światowej" scenie zagrał mocno związany z tym miejscem zespół Funk4Fun. Jan Kucznierz, Grzegorz Procajlo, Jakub Michalak, Maciej Kwiatkowski i Michał Fita obdarowali publiczność eksplozją radości, energii, spontaniczności i muzyką w profesjonalnym wykonaniu.

Zespół o dłuższym stażu niż Czteropack, ma już na swoim koncie debiutancką płytę pt. "Funk4Fun… czyli wieczór kawalerski na końcu świata" oraz mnóstwo koncertów w Raciborzu, Krakowie, Wrocławiu, Opavie i Katowicach. W najbliższym czasie ich muzyką po raz kojelny będą mogli nacieszyć się mieszkańcy Krakowa, gdyż 26 listopada wystąpią w tamtejszym jazzowym barze – Harris Piano.

/p/





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)



![Muzyka i życie Clausa Ogermana. Spotkanie w raciborskim muzeum [ZDJĘCIA] Muzyka i życie Clausa Ogermana. Spotkanie w raciborskim muzeum](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/michal-fita-calus-ogerman.jpg)







impreza świetna. bardzo udane zdjęcia. jest czego gratulować portalowi raciborz.com.pl
zgadzam sie z przedmowca. Impreza na bardzo wysokim poziomie. ciesze sie ze mamy w miescie tak wielkie talenty, chociaz w tej dziedzinie.
piekna sprawa ten nowy czteropak 🙂