Typuj z nami 17. kolejkę! Wygraj monitor LCD!

0

W rundzie jesiennej pozostały do wytypowania jeszcze trzy kolejki Ekstraklasy. Wytypuj siedemnastą kolejkę. Zostań najlepszym typującym, który wygra Monitor LCD 19'' !

W tym tygodniu dla najlepszego typera nagrodą są GŁOSNIKI MINT 2.0 MS-1300  ufundowane przez firmę SOFT-ib.

- reklama -

 

 
Osoba, która wygrała weekendowe typowanie (kolejka 16) to:     Bienia86
Otrzymuje ona od firmy SOFT-ib  KAMERĘ INTERNETOWĄ MINT MW-2130 1.3MPX USB CZARNA. 

 

Gratulujemy!!!

 
Nagrodę należy odebrać osobiście w firmie SOFT-ib w Raciborzu, róg Klasztornej i Ogrodowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w sobotę (9:00-13:00).

 

Uwaga!!! Nagroda może być odebrana do 7 dni od dnia ogłoszenia zwycięzcy lub wysłana na adres  pocztowy wskazany w mailu zwrotnym zwycięzcy skierowanym do [email protected] – koszt przesyłki ponosi osoba odbierająca nagrodę (kwota przesyłki zostanie podana mailem w celu jej zaakceptowania).

 
Czołowa "5" tego tygodnia w rankingu typerów (kolejka 16):

1. Bienia86

2. Prezes39

3. Bolo

4. KALWI211

5. OVAD

* W przypadku równej ilości punktów najpierw decyduje miejsce w rankingu rocznym, następnie kolejność zgłoszenia się do typera (liczy się pierwsze zgłoszenie do konkursu).

 

Czołowa „10” w rankingu typerów w walce o nagrodę główną (po 16. kolejkach):

 

 1. Prezes39

2. KALWI211

3. Sajmon
4. LIPKI

5. Bienia86

6. OVAD

7. Bolo
8. Puzon
9. olś
10. AlbertDrugi

 * W przypadku równej ilości punktów decyduje kolejność zgłoszenia się do typera (liczy się pierwsze zgłoszenie do konkursu).

 

 
 
 
 
 
Zasady typowania:
Konkurs polega na wytypowaniu zwycięzcy meczów z lig lokalnych, a także podania dokładnego wyniku. Za prawidłowe trafienie w wynik, typer dostaje 3 pkt., zaś za wytypowanie zwycięzcy – 1 pkt. Punkty będą sumowane podczas całego sezonu. W przypadku Hitów Kolejek trafione typy są liczone podwójnie! Czyli, wytypowanie zwycięzcy oznacza 2 pkt, natomiast wytypowanie prawidłowego wyniku premiujemy sześcioma punktami.

 

Nagrody:
Internauta, który zdobędzie największą ilość punktów w sezonie, otrzyma nagrodę główną, którą jest monitor LCD 19". Natomiast w każdym tygodniu przyznawana będzie nagroda dla zwycięzcy typowania weekendowego (punkty liczone w każdej kolejce odrębnie). Nagrodami będą akcesoria komputerowe. Wszystkie nagrody sponsoruje firma:
 
 

 
 
Przykład jak zdobyć 3 (lub 6 w przypadku Hitów Kolejek) punkty:
Polonia Łaziska Górne – Przyszłość Rogów np. 0:0
 
Jeden punkt (lub 2 w przypadku Hitów Kolejek) zostanie przyznany, gdy Czytelnik wytypuje prawidłowo zwycięzcę, bądź wskaże na remis w meczu poprzez podanie wyniku.
 
 

Oto najbliższe mecze do typowania:

 
Hity kolejki (punktowane podwójnie!)

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (do środy godz. 18:30)

Cracovia – Piast Gliwice

Ruch Chorzów – Korona Kielce

Polonia Warszawa – Polonia Bytom

Odra Wodzisław Śląski – Wisła Kraków

Zagłębie Lubin – Lech Poznań

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk

GKS Bełchatów – Legia Warszawa

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław

 

Jak głosować?
Swoje typy wyślij na adres mailowy: [email protected],  podając swoje imię i nazwisko oraz nick do gry w typerze. W tytule należy wpisać TYPER. Obowiązkowo należy wysłać typy z własnego adresu mail (adres mailowy powinien należeć do osoby biorącej udział w grze, ponieważ zwrotnie na ten adres nadejdzie potwierdzenie z koniecznością weryfikacji zwycięzcy).

 

Uwaga: Liczą się tylko typy otrzymane do piątku, godzina 20:00!

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/kozz/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here