Spotkanie z Mikołajem

0

7 grudnia w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu odbyło się spotkanie św. Mikołaja z dziećmi przebywającymi na oddziale pediatrycznym, laryngologicznym, ortopedycznym.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką pań: Krystyny Schroeder, Sylwii Locińskiej i Małgorzaty Popel przygotowały przepiękny spektakl z okazji przybycia św. Mikołaja i z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dzięki zaangażowaniu pań: Krystyny Pacharzyny i Alicji Szamary przekazano na ręce pielegniarki oddziałowej Beaty Popów ogromną paczkę z bardzo ładnymi przyborami szkolnymi, zabawkami i upominkami dla dzieci przebywających na oddziale w trakcie leczenia. Warto podkreślić że pieniążki zdobyte na prezenty pochodziły z kiermaszu szkolnego ze sprzedaży stroików i ozdób robionych przez nauczycielki i uczniów.


Również przy współpracy przewodniczącej szkolnego koła TPD Wiesławy Kamczyk i młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomicznych zorganizowano paczki i drobne upominki dla małych i dużych pacjentów przebywających w tym czasie w szpitalu. Przewodnicząca koła TPD działającego przy szpitalu Beata Wysoczańska -Skroban wraz z wolontariuszką Teresą Mokry przekazały prezenty dzieciom leczącym się na poszczególnych oddziałach.
Całe spotkanie przebiegało w miłej przedświątecznej atmosferze.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here