Krawiec zostaje na stanowisku

0

Kibice w Kuźni Raciborskiej przez ponad miesiąc zastanawiali się nad tym, kto poprowadzi KS Stal w rundzie wiosennej.

- reklama -

Już wiadomo, że trenerską posadę zachowa trener Mieczysław Krawiec. Na jak długo? Niewiadomo. Prawdopodobnie będzie to ostatnie pół roku Krawca z seniorami z Kuźni Raciborskiej. Cała burza wokół posady trenerskiej w Kuźni zaczęła się od wielu plotek. Jedni twierdzili, że przyjdzie ktoś nowy, inni zaś twierdzili, że nie będzie zmiany. Sam zarząd klubu z Kuźni zrezygnował z obecnego szkoleniowca, jednak po miesięcznej przerwie okazało się, że wiosną pierwszym trenerem nadal będzie Mieczysław Krawiec.

 

Pierwszy trening zawodników KS Stal Kuźnia Raciborska odbędzie się 11 stycznia o godzinie 19. Piłkarze Stali w okresie styczeń – marzec rozegrają 6 test meczów.

 

Sezon przygotowawczy zainaugurują 23 stycznia w meczu sparingowym z Borowikiem Szczejkowice występującym w klasie okręgowej. Mecz prawdopodobnie odbędzie się na kuźniańskim stadionie. To, czy zagrają przy ulicy Kozielskiej będzie zależało od warunków atmosferycznych.

 

30 stycznia kuźnianie mają zaplanowany drugi sparing, a rywalem będzie LKS Krzyżanowice również z katowickiej okręgówki. Pierwszym sparingiem w lutym będzie mecz z Naprzodem Czyżowice, zaś tydzień później z KS Rymer Rybnik.

 

20 lutego Stal zagra z zespołem występującym w opolskiej A klasie, a będzie to Śląsk Reńska Wieś. Ostatni swój mecz zagrają 13 marca na tydzień przed rozgrywkami o punkty z B klasowym LKS Markowice.

 

Po piętnastu jesiennych meczach zawodnicy z Kuźni Raciborskiej zajmują 9. miejsce w raciborskiej A klasie.

 

/kozz/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here