Wygraj profesionalną sesję fotograficzną – rozstrzygnięty

0

Marzysz o rodzinnej sesji fotograficzej? Weź udział w konkursie i wygraj darmową sesję rodzinną, którą wykonają dla Ciebie profesjonalni fotografowie ze studia fotograficznego Foto Kamiński.

Czy widziałeś kiedyś sesje zdjęciowe największych celebrytów ze swoimi dziećmi? Angelina Jolie, Edyta Górniak, a nawet Tomasz Lis – wszyscy chętnie pozują przed obiektywem ze swoimi pociechami. A może Twoi bliscy także chcieliby wystąpić w roli bohaterów sesji zdjęciowej? To wydarzenie pozwoli zachować w pamięci najpiękniejsze chwile z dzieciństwa pociech Twoich lub Twoich bliskich. Profesjonalna rodzinna sesja fotograficzna to luksusowe studio fotograficzne, błysk fleszy, ciekawe ujęcia i aranżacje, a po zakończonej sesji pamiątka w postaci zdjęć, jakie na co dzień można oglądać tylko w ekskluzywnych czasopismach. Z takiej niespodzianki z pewnością ucieszy się każda rodzina!

- reklama -

 

 

 

Darmowa sesja w studiu fotograficznym Foto Kamiński, która jest nagrodą w konkursie zawiera: 45 minutową sesję fotograficzną, cyfrowy retusz i obróbkę wybranych zdjęć (5 pozycji 15×21) oraz jedno wybrane zdjęcie wykonane jako foto obraz.

 

KONKURS:

 

Aby wygrać rodzinną sesję fotograficzną, wystarczy przejżeć najświeższe galerie fotograficzne zamieszczone na portalu raciborz.com.pl i podać tytuły galerii  z których pochodzą poniższe zdjęcia:

 

 

 

 

 

 

Poprawne odpowiedzi w terminie do 25 stycznia należy przesłać na adres [email protected], w tytule wpisując "Foto Kamiński – Sesja" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 26 stycznia.

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w redakcji portalu raciborz.com.pl przy ul. Klasztornej 12 w Raciborzu (tel. 032 414 90 30).

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzca:

Iza Michel

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here