Z Danii do Wodzisławia

Odra Wodzisław Śląski jest na chwilę obecną najaktywniejszym klubem, jeśli chodzi o pozyskiwanie piłkarzy w zimowym oknie transferowym.

- reklama -

Po głośnych zapowiedziach ściągnięcia na Bogumińską Argentyńczyka Mauro Cantoro i zakontraktowaniu Stanislava Velický'ego, kolejnym piłkarzem ma być wicemistrz olimpijski z Barcelony – Arkadiusz Onyszko. Ten 36-letni bramkarz miałby uchronić Odrę przed stratą dużej liczby goli w rundzie rewanżowej. Piłkarze z Wodzisławia w rundzie jesiennej stracili 28 goli w siedemnastu meczach. Jest to tylko o jeden mniej od Piasta Gliwice oraz o dwa od Korony Kielce.

 

Były reprezentant kraju od 1998 roku związany był z klubami w duńskiej SAS Ligaen. Zanim wyprowadził się do Danii grał w klubach z Bydgoszczy, Warszawy, Poznania i Łodzi. Natomiast w Danii reprezentował Viborg, OB Odense, FC Midtjylland oraz Silkeborg IF.

 

Jak pisze serwis sports.pl, klub z Wodzisławia Śląskiego zainteresowany jest również Markiem Saganowskim występującym w angielskim Southampton, a także Maciejem Sadlokiem z Ruchu Chorzów i Kamilem Glikiem z Piasta Gliwice.

 

/kozz/

źródło: www.sports.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here