Rusza kolejna edycja konkursu rolniczego

Trwają przygotowania do trzeciej edycji konkursu "Powiatowy Mistrz Wiedzy Rolniczej". Konkurs ma charakter otwarty i uczestniczyć w nim mogą nie tylko mieszkańcy ale również osoby prowadzące gospodarstwo rolne na terenie Powiatu Raciborskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. Pierwszy etap to eliminacje pisemne, które doprowadzą do wyłonienia grupy dziesięciu finalistów w kategorii indywidualnej oraz pięciu najlepszych drużyn. W drugim etapie finaliści w poszczególnych kategoriach odpowiadać będą ustnie na pytania Komisji Konkursowej. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe, puchary starosty raciborskiego oraz dyplomy. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane indywidualnie lub za pośrednictwem Gmin.

- reklama -

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pisemne, telefoniczne lub elektroniczne zgłoszenie do udziału do dnia 26 lutego 2010 r. na adres organizatora:

 

Starostwo Powiatowe w Raciborzu,
Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa
Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz
tel. (32) 459-73-38

 

Eliminacje pisemne odbędą się w pierwszej połowie marca br. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy Placu Okrzei 4, natomiast finał konkursu przewidziany jest na drugą połowę marca w Gminie Pietrowice Wielkie.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here