Wygraj bilet na Punky Reggae live w Pszowie – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech wejściówek na koncert Punky Reggae live 2010 w Pszowie. Podczas koncertu na jednej scenie wystąpią: Farben Lehre, Tabu, Hurt i Fort BS.

19 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert inaugurujący tegoroczną trasę Punku Reggae Live. W tej edycji głównymi aktorami, którzy spotkają się na jednej scenie będą trasowi "weterani" z FARBEN LEHRE, pozytywnie zmotywowani, ale i wyluzowani szamani z reggae brygady TABU oraz królowie dużych scen plenerowych czyli wrocławski HURT. Dodatkowo w Pszowie wystapi Fort BS.

- reklama -

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać jedną z trzech wejściówek na koncert Punky Reggae live w Pszowie należy odpowiedzieć na pytanie: Która edycja trasy PRlive odbędzie się w tym roku? Prawidłowe odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy [email protected], a w tytule wiadomości wpisać "Konkurs Punky Reggae", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 8 stycznia. Rozwiązanie konkursu 9 stycznia na portalu www.raciborz.com.pl.

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy:

Michał Barteczko

Daniel Stefaniszyn

 Iza Golec

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here