Weekend: dwa wypadki i samobójstwo

0

W miniony weekend (29.01-31.01) na drogach powiatu raciborskiego doszło do dwóch wypadków. Pierwszy miał miejsce w Krzanowicach, natomiast drugi w Bieńkowicach. W wyniku tych zdarzeń dwie osoby trafiły do szpitala.

Pierwszy wypadek miał miejsce w piątek 29 stycznia około godziny 17.00 w Krzanowicach. Przy ul. Zawadzkiego doszło do potrącenia leżącego na jezdni, 57-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego. Mężczyzna doznał obrażeń ciała w postaci urazu głowy, klatki piersiowej oraz ogólnych potłuczeń.

- reklama -

 

W niedzielę, 31 stycznia w Bieńkowicach około godziny 4.40 doszło do potrącenia nietrzeźwego pieszego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący vw passatem, potrącił 21-letniego raciborzanina, który idąc drogą w kierunku Raciborza, gwałtownie zatoczył się wprost pod nadjeżdżający samochód. Pieszy w wydychanym powietrzu miał około 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przyjęty do szpitala.

 

W miniony weekend na terenie Raciborza doszło również do samobójstwa. W jednym z mieszkań przy ul. Lotniczej ujawniono zwłoki 57-letniej raciborzanki, która popełniła samobójstwo poprzez powieszenie się. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Z polecenia prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here